T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Antrenörler Sertifikalarını Başkan Şahin’den Aldılar.

 

Elmadağ'da düzenlenen, İşitme Engelliler Futbol Birinci Kademe Yardımcı Antrenörlük kursuna katılan 24 İşitme engelli futbol antrenörü, düzenlenen tören ile sertifikalarını Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in elinden aldılar.

Kursa, 24 Antrenör Katıldı.

Elmadağ Kamp Eğitim Merkezinde gerçekleşen Engelliler Futbol Birinci Kademe Yardımcı Antrenörlük kursuna, çeşitli kulüplerden 24 antrenör katıldı. 7 günlük eğitim kursunun son gününde Kamp Eğitim Merkezinde sertifika töreni düzenlendi. Törene, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, İşitme Engelliler Spor Federasyon Başkan Vekili Kerim Vural, İşitme Engelliler Futbol Koordinasyon ve Teknik direktörü Ali Metin, Genel Koordinasyon Ertuğrul Bursa ve kursiyerler katıldı.

Bu kursun, tüm engelli branşlarına örnek teşkil ederek kursların devamının geleceğine inanıyoruz.

Bu kursun ilk defa düzenlendiğini ve bu tür kursların diğer engelli spor branşlarına da örnek teşkil etmesini temenni ettiklerini belirten İşitme Engelliler Futbol Koordinasyon ve Teknik direktörü Ali Metin; " İşitme engellilere yönelik ilk defa bu tür kurs açıldı. Bu kursun tüm engelli branşlarına örnek teşkil ederek kursların devamının geleceğine inanıyoruz" dedi. Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Osman Arslan'a kursun açılmasından dolayı teşekkür eden Teknik Direktör Ali Metin, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin'e de ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti.

Başkan Şahin, Kursiyerleri Tebrik Etti.

Sertifika törenine katılarak, antrenörlere sertifikalarını veren Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin de sertifika almayı hak eden antrenörleri tebrik ederek başarı diledi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr