T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
ELMADAĞ PERİYODİK DENETİM DEN TAM NOT ALDI

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in talimatları doğrultusunda hizmet kalitesini artırmak , halka daha iyi hizmet verebilmek için 2010 da başlanılan çalışmalar sonucunda 2011 yılında ISO-9001-2008 Kalite Belgesi ve 2012 Aralık ayında ise TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgesi alınmıştır.

Türk Loydu çalışmaların verimliliğini yerinde inceledi.


Başkan Gazi Şahin tarafından Elmadağ Belediyesi toplantı salonunda yapılan açılış konuşmasının ardından, Türk Loydu Baş tetkikçileri İlker Gür ve Mehmet Besleme,Gökhan Göksu tarafından Belediyedeki birimler program dahilinde denetim için ziyaret edildi.Elmadağ Belediyesi’ nin yaklaşık olarak 1 yıllık yapmış olduğu çalışmaları yerinde denetlemek için Türk Loydu Vakfı İktisadi İşletmesi, Kalite Yönetim Sistemi Baş tetkikçileri tarafından yapılan periyodik denetiminin sonucunda birimler tam not aldılar.


Denetçiler Amaçlarının ille de uygunsuzluk veya bir suç bulmak olmadığını,  yapılan çalışmaların kurum çalışanlarına ve İlçe halkına bir katma değer kazandırıp kazanmadığı belirlemek veya görünmeyen eksikliklerin giderilmesi hususunda yardımcı olabilmek adına yapıldığını belirttiler. 4 minör hata ile denetimlerini tamamladıklarını ve Birimlerin sisteme bağlılıklarından dolayı da tebrik ettiklerini belirttiler.


"Kurumumuzun hedefleri müşterilerimize odaklı”


Başkan Şahin, "Kurumumuzun hedefleri müşterilerimize odaklı. Üstün ve kaliteli hizmet anlayışımızla, personelimize bilgisel anlamda yatırım yaparak, sürekli kendimizi yeniliyor, geliştiriyoruz. Çağdaş Belediyeciliğin hizmet anlayışı içinde kurum içi müşteri memnuniyeti eğitimlerine yoğunluk verdik. Kalite faaliyetlerini gerçekleştirecek bilgi ve beceriyi edinebilmeleri için personelimizi seminerler ve eğitim programlarıyla bilgilendirdik. Kurumsallaşmaya yönelik gerçekleştirdiğimiz bütün çalışmalarımızın ana hedefinde vatandaşa kaliteli hizmet sunmak yatıyor" diye konuştu.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr