T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Kursiyerlerden Başkan Şahin’e teşekkür ziyareti

 

Yaklaşık iki buçuk yıl önce Elmadağ Belediyesi tarafından ücretsiz olarak 15 kişi ile başlayıp 350 kişiyi geçen spor kurslarına Elmadağlı ev hanımlarının ilgisi her geçen gün daha da artıyor.
 
Sabahın erken saatlerinde Belediye tarafından servis ile belirli noktadan alınan hanımlar, Belediye’nin Ertuğrul Gazi Kapalı Spor Salonun da Spor Antrenörleri tarafından verilen Step-aerobik,  plates ve badminton kurslarına katılıyorlar.

Bayanlardan Başkan Gazi Şahin’e tam destek.

Sporcu hanımlar Başkan Gazi Şahin’i makamında ziyaret ederek kendilerine sağlamış olduğu imkânlar için teşekkür edip, İlçeye yapmış olduğu çalışmalara karşı memnuniyetlerini de dile getirdiler. Başkan Şahin “Yaz kış demeden spora devam eden hanımlara sinema sözü vermiştik sözümüzü bugün yerine getirelim” dedi ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü nezaretinde hanımlara vermiş olduğu sözü yerine getirerek sinemaya gönderdi.

Spora teşvik için tüm imkânları kullanıyoruz.

Sporun sağlıklı yaşamın anahtarlarından biri olduğunu aktaran Başkan Gazi Şahin; tüm Elmadağ halkına spor yapmaları yönünde çağrıda bulundu. Başkan Şahin spora teşvik etmek maksadıyla tüm imkânları kullandığını söyledi.


 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr