T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Bir Dünya Şampiyonu

 

Başkan Gazi Şahin’i makamında genç bir sporcu ziyaret etti.  Taekwondo sporunun başarılı ismi Rukiye Yıldırım, başarılarında Başkan Gazi Şahin’in büyük destekleri olduğunu ifade etti.

10 – 14 Haziran tarihinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de düzenlenen Dünya Takımlar Müsabakası’na katılan 18 yaşındaki Rukiye Yıldırım yenilgi yüzü görmeden ülkesine dönmenin sevincini Başkan Gazi Şahin’le paylaştı.
Bakü’deki şampiyonada takım olarak üçüncü olmalarının kendilerini daha fazla motive ettiğini aktaran Rukiye Yıldırım Kanka Taekwondo Spor Kulübü’nde çalışmalarına sistemli bir şekilde devam ettiğini ve hedeflerinin birincilik olduğunu söyledi.

Başkan Gazi Şahin’le makamında konuşan Rukiye Yıldırım dünya şampiyonasında yaşadıklarını ve heyecanını Başkan Şahin’e aktardı.

Genç sporcu kendisine hiçbir zaman desteğini esirgemeyen Gazi Şahin’e karşı büyük saygı ve sevgi beslediğini ileterek “ Genç sporcuların en büyük destekçisi olan Gazi Şahin’in spora ilgisini iyi biliyorum” dedi.

Sağlığına ve sporuna çok dikkat ettiğini de ifade eden Rukiye Yıldırım,  antrenörü Hızır Pınaroğlu eşliğinde ileriki organizasyonlara hazırlandığını söyleyerek yeni başarılar kazanmak istediğini ifade etti.

Başkan Gazi Şahin’den Rukiye Yıldırım’a Başarı Altını

Rukiye Yıldırımı 14 yaşından beri tanıdığını hatırlatan Başkan Gazi Şahin, destek olunursa başarı muhakkak olur diyerek Rukiye Yıldırım’ı kutladı ve yakasını bir altın taktı.

Başkan Gazi Şahin’in hediyesine teveccühle yaklaşan genç sporcu başarı için çalışma sözü verdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr