T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Belediyesi Yönetimi Gözden Geçirdi

 


Elmadağ Belediyesi 2013 Yönetimi Gözden Geçirme Toplantısı düzenledi. Belediye toplantı salonunda gerçekleşen YGG toplantısına, Belediye Başkanı Gazi Şahin, İdari İşler Başkan Yardımcısı Davut Gündoğan, Teknik Başkan Yardımcısı Sami Özer, Belediye Meclis Üyeleri ,Birim Müdürleri ve Mys-Iso Temsilcileri katıldı.

Birim Müdürleri Sunum Yaptı.

Birim Müdürleri 2013 yılında yapılan tüm faaliyetlerini,hedeflerini ve gerçekleşme oranlarını ISO 9001 ve 10002 Müşteri Yönetim Sistemi standartlarına uygun olarak hazırladıkları sunumlarıyla anlattılar. Sunumların ardından yapılan değerlendirmelerde konuşan Başkan Şahin ”Müşteri Odaklı hizmet anlayışı ile Toplam Kalite Yönetimi çalışmalarımız çerçevesinde her 6 ayda bir koyduğumuz hedeflerdeki başarı yüzdesini değerlendiriyoruz, eksiklik tespit edilen alanlarımızda çözüm önerileriyle birlikte düzeltici önlem kararları alıyoruz” dedi.

Başkan Şahin; Sürekli Kendimizi Yeniliyor, Geliştiriyoruz.

Başkan Şahin konuşmasına; ”Kaliteli bir yaşamın biçimi ve sınırı yok, Üstün ve kaliteli bir yaşam anlayışımızla, personelimize bilgisel anlamda yatırım yaparak, sürekli kendimizi yeniliyor, geliştiriyoruz. Çağdaş Belediyeciliğin hizmet anlayışı içinde, kurum içi eğitime yoğunluk veriyoruz. Kalite faaliyetlerini gerçekleştirecek bilgi ve beceriyi edinebilmeleri için personelimizi, seminerler ve eğitim programlarıyla bilgilendiriyoruz. Kurumsallaşmaya yönelik gerçekleştirdiğimiz bütün çalışmalarımızın ana hedefinde vatandaşa kaliteli hizmet sunmak yatıyor” diye devam etti.

Başkan Gazi Şahin; Birim Müdürlerinin hazırlamış oldukları sunumlarına, hizmetlerine ve verdikleri emeklere teşekkür etti. Yapılan çalışmaların Ülkemize ve Elmadağ halkına güzellikler getirmesini diledi.

 

 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr