T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Sevgi Ve Yardımlaşma Eğitimi

 

Elmadağ Atatürk Orta Okulunda “Değerler Eğitimi Projesi” kapsamında sevgi ve yardımlaşma konusu işlendi. Proje kapsamında işlenen konuların sonunda öğrenciler arasında yapılan kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Okulun konferans salonunda gerçekleşen ödül törenine, İlçe Kaymakamı Resul Kır, İlçe Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdür Hüseyin Omaç, Okul Müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Proje Kapsamında 35 Aileye Gıda Desteği Verildi.

Programın açılış konuşması okul Müdürü Yasin Demirci tarafından yapıldı. Demirci; Proje kapsamında İlçede yardıma muhtaç aileler tespit edilerek, 35 aileye Belediye Başkanı Gazi Şahin,esnaflar ve velilerin destekleri ile  gıda yardımı yaptıklarını belirtti ve “Projemize destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Program, proje kapsamında yapılan çalışmaların fotoğraflarının yer aldığı slayt gösterisi, sevgi ve yardımlaşma konulu skeçlerin öğrenciler tarafından sahnelenmesi ile devam etti.

Başkan Şahin’e Projeye Destlerinden Dolayı Teşekkür Plaketi Verildi.

Ödül törenin sonun da Okul yönetimi Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e ve projeye destek olanlara teşekkür plaketi takdim etti. Okul Müdürü, Değerler Eğitimi Projesi kapsamında çalışmalarına devam edeceklerini de belirterek,  bir daha ki ay içerisinde “ Saygı ve Hoşgörü ” konusunu işleyeceklerini aktardı.
 


 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr