T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin’e Eğitim Camiasından Hayırlı Olsun Ziyareti

 

Başkan Gazi Şahin, makamında Elmadağ Eğitim camiasını ağırladı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç ve beraberindeki okul müdürleri, yerel seçimler öncesi Başkan Şahin’e başarı dilediler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç yaptığı konuşmada, Başkan Gazi Şahin’in okullara yaptığı hizmetleri anlatarak, teşekkür etti. “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ülkemize faydalı birer bireyler olmaları için göstermiş olduğumuz çalışmalarımız da, imkânlarımızı kolaylaştıran, bizlere her zaman destek olan ve öğrencilerimiz ile bire bir ilgilenen siz Sayın Başkanımıza teşekkür ediyor, 30 Mart Yerel seçimlerinde başarı diliyoruz” dedi.

Başkan Şahin, Eğitime Yapılan Hizmetlerini Anlattı.

Okul Müdürlerinin destek ve teşekkür ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti aktaran Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Görev süremiz içerisinde Eğitim’e yüzde yüz destek anlamında güzel hizmetler yaptığımıza inanıyoruz diyen Başkan Şahin; “Neredeyse bütün okullarımızın iç ve dış cephe boya, tadilat, bakım ve onarım çalışmaları yaptık, İlçemizin Gezici Ana Okuluna ihtiyacı olduğunu tespit ettik, söz verdik. Yaklaşık dört yıldır ilçemize uzak olan mahalle ve köylerde hizmet veriyor. İlçemize İki tane okul binası kazandırdık. Birisi Anadolu Liseli olarak hizmet veriyor, diğeri ise ortaokul olarak eğitime hizmet vermektedir. 3 Okulumuzun bahçelerine Ana Sınıfları yaparak büyük bir ihtiyacı karşıladık” dedi. İlçeye bir okul binası daha kazandırılması konusunda yaptığımız çalışmalar sonucunda temeli atılan ve çalışmaları hızla devam eden İmam Hatip Lisesi çalışması inşallah bir daha ki eğitim öğretim sezonuna yetişerek güzel bir hizmet daha ilçemize kazandırılmış olacak” dedi.   Daha yapacağımız çok iş var. Bugünün küçükleri yarının büyükleri olacak olan öğrencilerimizin ve onları eğiten öğretmenlerimizin her zaman yanındayız, yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr