T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Geleceğimiz emin ellerde

 

Hasanoğlan Mareşal Çakmak İlkokulunda eğitim gören öğrencilerin velileri 7-19 Yaş Aile Eğitim programı kursu aldılar. Kursa katılan 20 veli sertifika almaya hak kazandı. Okulda düzenlenen sertifika törenine katılan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin kursiyerleri ve okulun rehber öğretmenini bu güzel çalışmalarından dolayı tebrik etti.
Kursa 20 Veli Katıldı.

8 Hafta süren kursa katılan 20 veli sertifika almaya hak kazandı. Kursun çocuk ve aile arasındaki etkili iletişiminin kurulması amacı ile düzenlediklerini belirten Okul Rehber Öğretmeni Hatice Özbalı; “ Çağın gerekliliğine uygun ebeveynler olarak aile içi iletişimimizin olumlu olarak artması ve çocuklarımız ile ilgilenmemiz konusunda bilgilendirdiğimiz kursa katılan bütün velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Çocuklarımız İle Olan İletişimimiz, Onların Gelişimleri Açısından Çok Önemli

Kursiyerlere sertifikalarını veren Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Sizleri bu güzel kursa katılmanızdan dolayı tebrik ediyorum. Gerçekten güzel bir konuyu ele almışsınız. Çocuklarımız ile olan iletişimimiz, onların gelişimleri ve geleceklerinin şekillenmesi açısından çok önemli” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr