T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Öğrencilerin Karne Sevinci

 

Başkan Gazi Şahin, Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin öğrencilerin karne sevincine ortak oldu. 2013-2014 Eğtim-Öğretim yılı yarı yıl karne sevinci yaşayan öğrencileri ziyaret ederek, karnelerini veren Başkan Şahin, karneleri iyi olan öğrencileri tebrik ederken, karneleri kötü olan öğrencileri de teselli ederek daha fazla ders çalışmaları konusunda uyarılarda bulundu.

Okul Sıralamasında Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi.

Elmadağ Kurtuluş İlköğretim, Hasanoğlan Mahallesi Dr. Ahmet Kazım Mıhçıoğlu ve Hasanoğlan Öğretmenler İlköğretim Okullarını ziyaret ederek öğrecilere karnelerini veren Başkan Gazi Şahin, okul sıralamasında dereceye giren öğrencileri de hediyeler ile ödüllendirdi.

Başkan Şahin; Tatilinizi dinlenerek, oyunlar oynayarak geçirin, fakat oyun oynamanın yanında bol bol kitap okumayı da unutmayın” dedi.

Yarı yıl tatilinde oyunlar oynayın fakat ders çalışmayıda ihmat etmeyin diyen Başkan Şahin; " Sevgili minikler, büyük emekler verip, toplumda beraber yaşamayı, yardımlaşmayı, temizliği öğrendiniz. Siz öğrenciler sadece okulda değil sokakta ve evinizde de eğitiliyorsunuz ama en önemli eğitim yuvalarınız okullarımızdır. Sizleri yetiştiren öğretmenlerimizin elleri öpülmeli. Onlar nefesini, sağlığını, gücünü ve bilgilerini sizlerin topluma faydalı birer bireyler olabilmeniz için harcıyorlar. Onlara sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum" dedi. Tüm öğretmenleri, öğrencileri ve ailelerini kutlayarak, ikinci dönem daha çok çalışın daha başarılı olun diyen Başkan Şahin, öğencilere “On beş gün tatiliniz var. Tatilinizi dinlenerek, oyunlar oynayarak geçirin, fakat oyun oynamanın yanında bol bol kitap okumayı da unutmayın” dedi.

Okul yönetimleri de Başkan Gazi Şahin'e eğitim'e yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr