T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Küçük Sanayi Sitesi Projesi Tanıtımı yapıldı.

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçede bulunan Küçük Sanayici esnafı ile bilgilendirme toplantı düzenledi. Toplantıda, projesi tamamlanıp yakın bir zaman içerisinde temeli atılacak olan, “Elmadağ Küçük Sanayi Sitesi” proje tanıtımı yapıldı.

Projelerimiz hayat buluyor.

Başkan Gazi Şahin’in talimatları doğrultusunda Belediye İmar ve Şehircilik Müdürlüğü personeli tarafından hazırlanan projenin, tanıtım toplantısına Elmadağlı esnaflar yoğun ilgi gösterdiler. Kurtuluş Mahallesi sınırları içerisinde yapılacak olan Küçük Sanayi Sitesi’nin İki etap da tamamlanacağını ve birinci etapta 52 adet iş yerinin, ikinci etapta ise 60 Adet İş Yerinin yapılacağını belirten Başkan Şahin; “ Kent içinde dağınık yerleşmiş, elverişsiz çalışma koşulları altında çalışan siz değerli kardeşlerimizin, koşullarını iyileştirmek, istihdamı ve verimliliği arttırmak amacı ile hazırladığımız ve yakın bir zaman içerisinde temeli atılacak olan, 24 bin 843 metre karelik alanı kapsayan projede, her bir iş yeri 154 m2 alana sahip olacak. Proje kapsamında, söz konusu bölgede Trafik denetleme Şube Müdürlüğü, Cami, Soğuk hava depolama alanı ve otogar gibi hizmetler de verilecek” dedi.

Verdiğimiz sözler bir bir yerine geliyor.

Toplantıda Esnaflara verdiği sözü tutmanın huzurunu yaşadığına belirten Başkan Şahin; “ Hem yaşam kalitesini hem de ekonomik hareketliliği arttırmak amacıyla hazırladığımız bu projemizi tamamlayıp Ağustos ayında hizmete açmayı planlıyoruz” dedi.

Esnaflar da toplantıdan sonra Başkan Şahin’e ilçeye yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ettiler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr