T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Söz Verdiler Şampiyonluk Getirdiler

 

24-27 Ocak 2014 tarihleri arasında Bulgaristan Haskova şehrinde düzenlenen 45. Yıl Haskova Uluslararası Badminton Turnuvası’nda, Bulgaristan, Yunanistan, Sırbistan ve Türkiye mücadele etti. Elmadağ Gençlik ve İhtisas Spor Kulübü sporcularından Melih Turgut çift erkeklerde1.olurken, Büşra Yalçınkaya; çift bayanlarda 1’nci,tek bayanlarda 2’nci oldu.

28 Ülkeden 300 sporcunun katıldığı,06-09 Şubat tarihleri arasında Macaristan’ın Pecs kentinde düzenlenen,  U 19 olimpiyat eleme turnuvasında mücadele eden Melih Turgut karışık çiftlerde 2’nci,çift erkeklerde ise 3.oldu. Bahadır Kağan Kola ise çift erkeklerde 3.oldu. Büşra Yalçınkaya karışık çiftlerde 3.oldu. Fatmanur Yavuz çift kızlarda 1’nci,karışık çiftlere 2’nci olurken, Kadir İnal çift kızlarda 1’nci,tek kızlarda 2’nci oldu.

Sıkı mücadele eden Elmadağ’ın Milli Sporcuları Şampiyona sonrası, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e desteklerinden dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdiler.

Birlik Beraberlik Ve Destek İle Gelen Başarı

Milli Takım Antrenörlerinden olan Elmadağ Gençlik ve İhtisas Spor Kulübü Milli Antrenörü Üstün Köksal; “ Böylesine güç bir Şampiyonadan iyi dereceler alarak ayrılmak, verdiğimiz emeklerin, yaptığımız çalışmaların boşa gitmediğinin bir göstergesi olarak görüyorum” dedi. Bizlere inanan, güvenen ve hiç bir desteği esirgemeyen başta Elmadağ Belediye Başkanımız Sayın Gazi Şahin’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Gazi Şahin; “Sizinle gurur duyuyoruz.”

Bu büyük başarıda önemli bir rol oynamanız bizleri gururlandırıyor diyerek Milli Badmintonculara övgü dolu sözler sarf eden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “İlçemiz adına sizler ile gurur duyuyor, sizleri takdir ediyoruz. Yaptığınız işin öneminin ve ciddiyetinin farkında olmanız, özverili çalışmalarınız aldığınız başarılardan belli oluyor. Sizleri hazırlayan takım Antrenörü Üstün Köksal’a ve başarılarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr