T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
14 Şubat Nikâhları Başkan Şahin Tarafından Kıyıldı

 

Elmadağ’da 14 Şubat Nikâhları Başkan Şahin Tarafından Kıyıldı

Evlenmek isteyen çok sayıda çift, Sevgililer Günü'nde nikâh kıydırmak için Belediyelerin nikâh salonlarına akın etti. Nikâh tarihlerinin özel bir gün olmasını ve unutulmamasını isteyen genç çiftler, Elmadağ Belediyesi Nikâh Memurluğuna başvurarak, 14 Şubat  sevgililer gününde, sevgi ve mutluluk dolu bakışlar arasında dünya evine girdi. Bu özel günde genç çiftlerin isteklerini geri çevirmeyerek nikâhlarını kıyan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, bir ömür boyu mutluluklar diledi. En az üç çocuk dileğinde de bulunan Başkan Şahin, sevgililer gününe özel, çiftlere çiçek ve kahve fincan takımı hediye etti.

Sevgililer Gününde Dünya Evine Girmenin Heyecanı ve Sevincini Yaşadılar.

Kübra Koç-Erkan Kıymaz çifti, Sibel Çevik-Onur Özdamar, Figen Erdoğan-Emre Demir ve Gülsüm Kocaoğlu-Kazım Vural çiftleri 14 Şubat sevgililer gününde dünya evine girmenin heyecanını ve mutluluklarını yüreklerinde yaşadılar.

Başkan Gazi Şahin; Hoşgörü, Uzlaşı, Sevgi ve Saygı Evliliğin En Önemli Unsurlarıdır.


Evliliğin temelinin  sevgi ve saygı olduğunu, aile kurumunun sağlam temellere dayanması gerektiğini aktaran Başkan Gazi Şahin; hoşgörü, uzlaşı ve saygı ile evliliğin payidar kalacağını aktardı. Çiftlerin birbirlerine olan sevgilerini ömür boyu artırarak yaşamalarını diledi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr