T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Ankara Milletvekili Prof. Dr. Cevdet Erdöl'den Ziyaret

 

Başkakan Danışmanı, Ankara Milletvekili ve TBMM Eski Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyon Başkanı Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Elmadağ Dr. Hulusi Alataş
Devlet Hastanesini ziyret ederek, yeni Hastane Projesini inceledi.

Erdöl Projeyi Beğendi

Hastahane Başhekimi Yusuf Aslantürk’ü makamında gerçekleşen proje inceleme toplantısına, Elmadağ Kaymakamı Resul Kır, İlçe Belediye Başkanı Gazi Şahin ve Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Eyüp Tekiner katıldı. Projeyi inceleyen Milletvekili Erdöl, projeyi çok beğendiğini belirterek, En kısa zaman içerisinde Elmadağ’ın acil ihtiyaç duyduğu bu projenin başlaması gerektiğini belirtti. Elmadağ’ın, Belediye Başkanı Gazi Şahin ile birçok devasa hizmetleri almaya başladığını ve bu projenin de Başkan Şahin’in girişimleri ile hayat bulacağına inanıyorum” dedi. 

Başkan Şahin; “Halkımızın destekleri ile de bu hizmetlerin devamlılığını sağlayacağız”

Bu devasa hizmetleri hükümetimizin ve Büyükşehir Belediyemizin destekleri ile halkımıza kazandırdık ve halkımızın destekleri ile de bu hizmetlerin devamlılığını sağlayacağız diyen Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin,“ Sağlık yönünde daha önce ücretsiz olarak, evde bakım ve sağlık taramaları gibi hizmetleri halkımıza sunduk. Bu projemizin tamamlanması ile halkımız sağlıkta da hak ettiği modern hizmeti alacak” dedi. Başkan Şahin , “Bizler hizmet etmeye gönül vermiş, halkımızın ihtiyaçlarını ve huzurunu sağlamakla sorumlu insanlarız” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr