T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin Şehit Aileleri Derneğini Ziyaret Etti

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Elmadağ Şehit Aileleri Sosyal ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret ederek şehit aileleriyle uzun süre sohbet etti.

Dernek Başkanı ve Üyelerden Başkan Şahin’e Teşekkür ve Başarı Dilekleri.

Elmadağ Şehit Aileleri Sosyal ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Gündem Başkan Gazi Şahin’e derneğe ve şehit ailelerine göstermiş olduğu ilgi alaka ve desteklerinden dolayı teşekkür etti. Dernek binasının Başkan Gazi Şahin tarafından yapıldığını belirterek; “ Derneğimizin en acil ve en önemli ihtiyacı bir binamızın olmayışıydı. Bu sorunumuzu yeni ve modern bir bina yaptırarak derneğimizin hizmetine sunan Başkanımıza teşekkür ediyor, yerel seçimlerde başarı diliyoruz” dedi. Dernek Üyeleri de gerek ilçeye yaptığı hizmetler gerek ise derneğe gösterdiği ilgiden dolayı Başkan Şahin’e teşekkür ettiler.

Başkan Şahin; Hizmetlerin Devamı İçin Gece Gündüz Demeden Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz.

Dernek üyeleri ile uzun süre sohbet eden Başkan Şahin, “Hizmetin gerektiği yere gerektiği zaman da yapılması bizim için çok önemli. Vatanı, milleti uğruna canlarını feda eden aziz Şehitlerimizin, bizlere emanet ettiği ailelerinin isteklerini yerine getirmenin onurunu yaşıyorum” dedi. Yeni dönemde yapılması planlanan projelerini de anlatan Başkan Şahin; “ İlçemizin en acil ihtiyaç duyduğu alt yapı çalışmalarının büyük bir kısmı bitti. Seçimler öncesi verdiğimiz vaatlerin %98’ini gerçekleştirdik. Ayrıca vaat olarak söylemediğimiz birçok devasa projelere de imza attık. Tekrar göreve seçilmemiz durumunda, hizmetlerin devamı için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr