T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
BAŞKAN ŞAHİN ’DEN SANAYİCİLERİMİZE TEŞEKKÜR

 

İLÇEMİZİN, HATTA ÜLKEMİZİN KALKINMASINA DESTEK OLAN SANAYİCİLERİMİZE BAŞKAN ŞAHİN’DEN TEŞEKKÜR.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçe genelinde faaliyet gösteren fabrika sahiplerini ziyaret ederek, İlçenin kalkınmasına, üretime ve istihdamına yapmış oldukları desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Başkan Gazi Şahin, ziyaretleri sırasında fabrikalar da çalışan işçiler ile sohbet etti. Fabrika sahipleri ile yaptığı görüşmelerde; “ Çevrenin korunması, çevre kirliliğinin önlenmesi ve çevre bilincinin yaygınlaştırılması konularında göstermiş olduğunuz gayret ve İlçemizin kalkınması için yapmış olduğunuz özverili çalışmalarınız, istihdama yapmış olduğunuz katkılarınızdan dolayı takdir ve şükranlarımı sunarım” dedi. Başkan Şahin; “ İlçemizin işsizlik oranını düşüren siz değerli fabrika sahibi kardeşlerimize, gerek çalışanlar gerek ise onların aileleri adına teşekkür ediyorum” dedi.

İleriye dönük yatırımların altyapısını oluşturuyoruz.

Başkan Gazi Şahin; Elmadağ Belediyesi olarak Sanayi bölgesindeki mevcut problemlerin çözümü için yapmış olduğumuz İmar plan değişiklileri ile yeni yatırımcıların ruhsat sorunları giderilmiş olup, bölgenin gelişmesine katkı sağlayacak enerji hatlarının, otoyol ile ileriye dönük yatırımların altyapısının da oluşturulduğunu belitti. Oluşturulan yeni projeler ile İlçenin daha da kalkınacağını belirtti.

Başkan Gazi Şahin Sanayicilerin önündeki engelleri bir bir kaldırıyor.

Hasanoğlan Sanayi ve İşadamları Derneği (HASİAD) Başkanı Çetin Tekin tüm dernek üyeleri adına yaptığı konuşmada; “ Sayın Başkanımız Gazi Şahin’e teşekkür ediyoruz. Gerçekten çok büyük emekleri ve uğraşları sonucu biz yatırımcıların önündeki engellerin kalkması için gerekli tüm çalışmaları yapıyor.” dedi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr