T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Seğmenler Çarşısı Büyük Bir Coşkuyla Açıldı

 

Elmadağ Seğmenler Kent Meydanı Büyük Bir Coşkuyla açıldı.
Elmadağ Belediyesi tarafından düzenlenen açılışa Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Ak Parti Ankara Milletvekili Salih Kapusuz, İlçe Kaymakamı Resul Kır, Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçe daire amirleri, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
06 Metinin sunuculuğunu yaptığı açılışta, Sincanlı Mustafa konseriyle katılımcılar coşkulu anlar yaşadı.  Miniklerin halk oyunu ve Belediye seğmen ekibinin gösterileri ilgiyle izlenirken, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve çocuk kulübünün mini konseri de büyük beğeni topladı.


Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler emeği geçenleri kutladı.


Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler ; 5 yıl önce Elmadağ a geldiğimizde yollar bile yapılmamıştı her yer çamur içerisindeydi. Bugün burada açılışını yaptığımız bu hizmetlerin hiçbirisi yoktu. Çok Şükür Hükümetimizin, Büyükşehrimizin desteği ve Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin in çalışmaları ile birçok hizmetin geldiğini görüyoruz ve Elmadağ da yaşayan siz değerli kardeşlerimiz adına mutlu oluyoruz. Emeği geçen herkesi tebrik ediyor, hepinizi saygıyla selamlıyorum.”dedi.
Çevremizi güzelleştirmek için, meydan ve çevre düzenleme çalışmalarına önem veriyoruz.
Başkan Gazi Şahin; Bölgemizde istihdam alanları açmak ve halkımızın sosyal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 3.000 metrekare inşaat alanında, 17 adet ticari birimi içeren, meydan süs havuzu, güneş enerjili aydınlatmaları, otoparkı ile Elmadağ Seğmenler  Kent Meydanımız İlçemize hayırlı uğurlu olsun.”dedi.


İlçemizin geleceği için hazırladığımız projelerimizi tek tek hayata geçiyoruz.

Başkan Şahin; “Göreve geldiğimizden bugüne kadar her günümüz İlçemizin kalkınması, daha modern, daha çağdaş bir Elmadağ ı hazırlamak için çalışmalarla geçti. Biter mi diye soruyorum size, elbette ki bitmez.” Dedi. İlçemizin geleceği için hazırladığımız projelerimizi tek tek hayata geçiyoruz diyen Başkan Şahin; “Kemalpaşa Alışveriş Merkezi, Huzur evi, Kültür ve Sanat Merkezi, Hasanoğlan Polis Merkezi ve Hasanoğlan Atık Su Arıtma Tesisi,Elmadağ Kargalı Yer Altı Barajı ve Elmadağ Atık Su Arıtma Tesisleri gibi projelerimizin bir çoğu tamamlanmış ve İlçemiz için hizmete girerek siz değerli kardeşlerimin önemli ihtiyaçlarını karşılanmaktadır.” dedi. İlçemiz için yapmış olduğumuz tüm yatırımların halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”dedi.

 
Bu Bağlantı ile İlgili Diğer Görüntüler


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr