T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Eğitim Camiası Elmadağ'da Biraraya Geldi

 
Eğitim Camiası yemekli toplantıda bir araya geldi. Elmadağ Belediyesi Düğün Salonunda gerçekleşen yemeğe, Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt, Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, İlçe Belediye Başkanı Gazi Şahin, Mamak İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürleri, Elmadağ ve Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ali Yalçın ve 2 no.lu şube başkanı Cemil Erkan ile yönetim kurulu, Mamak,Çankaya,Altındağ ve Elmadağ’daki Okul Müdürleri ve çok sayıda öğretmen katıldı.

Elmadağ, son beş yıl içerisinde eğitim alanında birçok hizmeti Belediye Başkanı Gazi Şahin’in Sayesinde Aldı.

Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç, yaptığı açılış konuşmasında, Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanan Erol Bozkurt’a hayırlı olsun temennilerinde bulundu. Bu yemeğin tanışma kaynaşma ve birlik beraberlik için düzenlendiğini de belirten Omaç; “ Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi. Omaç, Elmadağ’da son beş yıl içerisinde eğitim alanında birçok hizmeti Belediye Başkanı Gazi Şahin’in ilgi alaka ve destekleri sayesinde aldıklarını da belirterek “Başkanımıza tüm öğrenciler ve veliler adına teşekkür ediyorum” dedi. Bugün burada davetimize icabet eden tüm eğitimcilerimize teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Eğitime Destek, Vatana yapılan En Büyük Hizmettir.

Yemekli toplantıda konuşma yapan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin;“Eğitime yüzde yüz destek vermeye, hizmet etmeye çalışıyoruz” dedi. Ellerinden gelen bütün imkanları eğitim için seferber ettiklerini ve her zaman da edeceklerini belirten Başkan Şahin; “ Biz biliyoruz ki, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz ve onların eğitiminden sorumlu öğretmenlerimiz her daim her şeyin en iyisine layıktırlar. Bizlerde imkanlar dahilinde elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışıyoruz. Çünkü; eğitime desteğin, vatana yapılan en büyük hizmet olduğunu biliyoruz” dedi. 

Eğitimcilerden Başkan Şahin’e Teşekkür Plaketi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan teşekkür plaketini Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e takdim eden Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Erol Bozkurt “20 yıllık arkadaşım olan Gazi Şahinin göreve başladığım Cuma günü beni arayarak tebrik ettiği için çok mutlu oldum. Bugün burada sizlerle tanışmak bir araya gelmek, dostlarımı tekrar görmek, samimi bir ortamda birlikte olmak gerçekten güzeldi. Eğitime desteği için Başkan Gazi Şahin’e ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr