T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Eğitimcilerden Başkan Şahin’e Hayırlı Olsun Ziyareti.

 


İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç, Okul Müdürleri ve Öğretmenler Başkan Gazi Şahine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirirken, Başkan Şahinin eğitim adına sayısız desteği olduğu için teşekkür etmeyi de ihmal etmediler.

Yeni dönemde başarı dileyen eğitimciler, geçen 5 yıllık dönem içerisinde eğitime yüzde yüz destek konusunda verdiği destek ve hizmetlerinden dolayı Başkan Şahin’e teşekkür ettiler. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç yaptığı konuşmada, birlik ve beraberlik içerisinde, ilçemizin eğitim seviyesinin en üst seviyelere çıkmasını sağlamak için çalışacağız. Bu konuda, yine en büyük destekçilerimizden birisi olacağına inandığımız Başkanımız sayın Gazi Şahin’e şimdiden teşekkür ediyor, desteklerini her daim bekliyoruz” dedi.


Eğitime Desteğin, Vatana Yapılan En Büyük Hizmet Olduğunu Biliyoruz

Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Eğitime yüzde yüz destek vermeye, hizmet etmeye çalışıyoruz” dedi. Ellerinden gelen bütün imkânları eğitim için seferber ettiklerini ve her zaman da edeceklerini belirten Başkan Şahin; “Biz biliyoruz ki, geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz ve onların eğitiminden sorumlu öğretmenlerimiz her daim her şeyin en iyisine layıktırlar. Bizlerde imkanlar dahilin de elimizden gelen her şeyi yapmaya çalıştık Çünkü; eğitime desteğin, vatana yapılan en büyük hizmet olduğunu biliyoruz, bundan sonrada bu bilinçle gerekenleri yapacağımızı belirtmek isterim.” dedi.

 

 

 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr