T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
ŞEHİT AİLELERİ DERNEĞİNDEN TEBRİK ZİYARETİ

 

Elmadağ Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Gündem ve Dernek üyeleri Başkan Gazi Şahin e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Şehit ailelerine verdiği değer ve desteklerden dolayı teşekkürler ettiler.
Dernek Başkanı Ahmet Gündem; “Başkanımıza ne zaman geldiysek bu güne kadar istediğimiz bütün talepleri ellerinden geldiğince yerine getirdi ve bizleri geri çevirmedi. Başkan’ımıza Şehit Aileleri ve Derneğimiz adına teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz” dedi.


Burası sizin eviniz, bizim imkânlarımız sizin imkânlarınızdır.

Her zaman Şehit Ailelerinin yanında olduğunu belirten Başkan Gazi Şahin; “Başta şehit ailelerimiz ve yakınları olmak üzere Elmadağ İlçemizde yaşayan insanlarımıza bu güne kadar hizmet edip, taleplerinin karşısında faydalı olmaya çalıştık, Vatandaşlarımızın problemlerine taleplerine çözüm bulma noktasında ciddi bir gayret gösterdik. Burası sizin eviniz bunu her zaman söylüyoruz bizim imkânlarımız sizin imkânlarınızdır. İlçemiz için, sizler için elimizden geleni her zaman yapmak boynumuzun borcudur.” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr