T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
ÖĞRENCİLER İÇİN KERMES

 

Elmadağ İlçe Müftülüğü, Kutlu doğum haftası kutlama etkinlikleri çerçevesinde Elmadağ seğmenler çarşısı önü, Hasanoğlan mah. ve Yeşildere Kuran kursu önünde Yenimahalle yatılı hafızlık kursu öğrencileri yararına kermes düzenledi.

Elmadağ Merkez, Hasanoğlan ve Yeşildere mahallelerinde kuran kursları kursiyerleri tarafından hazırlanan kermeslere İlçe Protokolünden ve İlçe halkından yoğun ilgi vardı.

İlçe Müftüsü Faruk Turhan; “ Kermeslerimizi ziyaret eden İlçe Protokol üyelerimize ve İlçe halkımıza teşekkür ediyor, Tüm İslam Âleminin Kutlu Doğum haftasını kutluyorum” dedi.

Başkan Gazi Şahin; “Birlik ve Beraberliğin Tam Zamanı Olduğu Bir Dönemdeyiz”

Kermesi gezerek alışveriş yapan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, kursiyerlere çok güzel bir işe vesile olduklarını belirterek; “ Birlik ve beraberliğin tam zamanı olduğu bir dönemde, Türk halkı olarak elimizden gelen bütün imkânları hep beraber değerlendirmeliyiz. Sizleri örnek teşkil eden bu davranışınızdan dolayı tebrik ediyor, İlçe Müftülüğümüze de bu güzel hafta çerçevesinde yaptıkları etkinliklerden dolayı teşekkür ve tebrik ediyor, tüm İslam Aleminin Kutlu Doğum haftasını kutluyorum.” dedi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr