T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da 23 Nisan Coşkusu

 

Ülkenin dört bir yanında kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Elmadağ’ da da coşkuyla kutlandı.
Öğrencilerin Heyecanı Görülmeye Değerdi.


Kurtuluş İlkokulu Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen kutlama programına katılan, Elmadağ İlçe Kaymakamı Resul Kır, İlçe Belediye Başkanı Gazi Şahin, İlçe Garnizon Komutanı Ahmet Keleşoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç, İlçe Daire Amirleri, Siyasi Parti İlçe Temsilcileri, Öğretmenler ve çok sayıda vatandaş, öğrencilerin programdaki gösterilerini ayakta alkışladılar.


Öğrencilerin gösterileri renkli görüntülere sahne olurken, hazırladıkları oyunları katılımcılara sergilemenin de heyecanını yaşadılar.


Dereceye Giren Öğrenciler Ödüllendirildi.


23 Nisan konulu şiir,kompozisyon ve resim gibi çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrenciler ödüllerini protokol üyelerinden aldılar.


Başkan Şahin; “Onların mutlu olduklarını görmek bizlere ayrı bir huzur verirken, gözlerindeki ışık ise ayrı bir güven vermektedir”
Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “ Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimiz ile böyle anlamlı bir günde beraber olmak çok güzel bir duygu. Onların mutlu olduklarını görmek bizlere ayrı bir huzur verirken, gözlerindeki ışık ise ayrı bir güven vermektedir. Bu vesile ile tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum” dedi. Gösterilerinden dolayı öğrencileri ve öğretmenleri kutlayan Başkan Gazi Şahin; “ Bu güzel gösterilerinizden dolayı hepinizi kutluyor tebrik ediyorum” dedi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr