T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
TÜED’ DEN BAŞKAN ŞAHİN’ E ZİYARET

 

Üyelerinin her türlü haklarını korumak geliştirmek ve üyeler arasında yardımlaşma ve dayanışma sağlamak için, 1970 yılında Ankara da kurulan ve kısa adı TÜED olan Türkiye Emekliler Derneği Ankara Şubesi ve Dernek üyeleri Başkan Gazi Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundular.

“Bir milletin yaşlı vatandaşlarına ve emeklilerine karşı tutumu, o milletin yaşama kudretinin en önemli kıstasıdır.”


Yapılan sohbette TÜED Ankara Şube Başkanı Recep Orhan;  2013 yılı itibariyle 650 bin üyesi bulunan TÜED’in, Türkiye’deki 98 şubesiyle emekli, dul ve yetimlere hizmet vermekte olduğunu, Çeşitli yardımlarının yanı sıra emeklilerin yararlanabileceği sosyal tesisler ve sağlık tesisleri oluşturabilmek için tüm güçleriyle çalıştıklarını belirtti ve “Bizler emekli, dul ve yetimlerin gerçek temsilcisiyiz. Elmadağ da yaşayan emekli kardeşlerimizi de aramızda görmekten onur duyarız.”dedi. Ayrıca; “Belediye Başkanlığı görevine tekrar seçilmenizden dolayı sizi emekli topluluğu adına tebrik ediyoruz.”dedi.


Başkan Gazi Şahin; nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Sizlerin hayatta edindiğiniz tecrübeleri bizlerle paylaşmanız çok değerli. Bizlerin de ana hedefi olan Halka hizmet yarışında göstereceğiniz her samimi çabaya destek olmaya hazırız.”dedi ve çalışmalarından dolayı TÜED’i tebrik etti.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr