T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Kent Meydanı Parkı İçin Son Rötuşlar

 

Elmadağ da, Devlet Demir Yolları ile yapılan protokol kapsamında Kent Meydanı düzenlemeleri çerçevesinde, İlçemize yaşanılabilir alanlar kazandırabilmek için, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Kemalpaşa, İsmetpaşa, Gümüşpala ve Üçevler mahallerinin rahatlıkla ortak kullanabileceği alan olarak belirlenen Kemalpaşa mahallesine Kent meydanı parkı yapılmaktadır.

 
4.500 metrekare alandan oluşan parkta; yürüyüş yolu, fitnes spor alanı, kamelyalar, oyun gruplarının yer aldığı, Işıklandırma ve peyzaj çalışmalarının ise devam etmekte olduğu bildirildi.


Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Gazi ŞAHİN, Parkı bulunmayan mahallelerimizde park yapım çalışmalarımız başlamıştır. 2014 yılında İlçemiz genelinde 12 adet yeni park yapılmış olup, İlçemizi parklar ve yeşil alanlara donatmaya devam edeceğiz. Çalışmalarımızda bizlere destek olan Ankara Büyükşehir Belediyemize de teşekkür ediyoruz.”dedi.
Elmadağ’da Bulunan Park ve Bahçelerin Bakım ve Tamir Çalışmaları Bahar Mevsimiyle Birlikte Hızlandı.
Elmadağ Belediyesi ekiplerinin park, bahçe ve çevre düzenlemeleri faaliyetleri; acil tamir ve bakım isteyen park ve yeşil alanlara öncelik tanınarak başlandı. Başkan Şahin;”İlçemizde bulunan park ve dinlenme alanlarına yapılan tamir ve imalatlar Belediyemizin atölyesinde kendi ekiplerimiz tarafından hazırlanmaktadır. Yenilenen parklarımızda çocuklarımız eğlenirken, ailelerine ise kamelyalarda dinlenme ve sohbet etme imkânı sağlanmış bulunmaktadır.”dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr