T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
TANIŞMA VE İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLENDİ‏

 

Elmadağ Belediye Başkanlığı tarafından, Belediye Meclis Üyelerinin, Muhtarların, Birim Müdürlerinin, İlçe genelindeki Kurum yetkililerinin katıldığı tanışma, kaynaşma ve istişare toplantısı düzenlendi.

Başkan Gazi Şahin; “Muhtarlar halkla aramızda bir köprü görevi görmektedirler”

Toplantıda projeler, gelişmeler ve vatandaşların talepleri hakkında görüşen Başkan Gazi Şahin, Muhtarların halkla aralarında bir köprü görevi gördüklerini söyledi. Başkan Şahin “Vatandaşlar sorun ve isteklerini belediyedeki görevlilere, muhtarlarımıza ve Meclis üyelerimize iletiyorlar. Biz de istek ve sorunlara kesin çözüm üretme gayreti içerisinde oluyoruz. Sorunların temel çözümünün, hizmet projelerimizle sağlanabileceğini düşündüğümüz için, sistemli bir şekilde çalışıyoruz. Muhtarlarımızın anlayışlı olmaları ve bize destek sağlamaları bizi mutlu ediyor” dedi. Birlik ve beraberliğin ilçemizin gelişimine ve hizmet alma konusuna büyük faydalar sağladığını da belirten Başkan Şahin; “Kurum ve kuruluşlar arasındaki güzel ve olumlu iletişimler sayesinde İlçemizde çalışmalar koordineli bir şekilde yapılmaktadır. Bu koordineli çalışmalar ile hizmet doğru yere doğru zamanda gitmektedir.”dedi.

Bizlere Düşen Görevlerin Sorumluluğunun Farkındayız.

Belediye ile yapılan ortak çalışmaların uzun vadeli, nitelikli hizmete dönüşeceği konusunda Başkan Gazi Şahin'le hem fikir olduklarını belirten Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Hakkı Oflaz; Başkan Gazi Şahin'in uzun vadeli projelerinin Elmadağ'a büyük katkılar sağlayacağını ve bu projeler ile ilçenin her geçen gün daha da geliştğini belirtti. Oflaz; “Bizlere düşen görevlerin sorumluluğunun farkındayız.  Sistemli yapılan çalışmalar ile İlçe sorunlarının birlik beraberlik içerisinde daha hızlı ortadan kaldırılması için bizlerde özverili bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.
Belediye Başkanı Gazi Şahin, yeni seçilen ve seçimi tekrar kazanan muhtarları,meclis üyelerini tebrik ederek görevlerinde başarılar dilerken, aldıkları görevleri daha da ileriye taşımalarını istedi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr