T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin Halkla Kucaklaştı

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin Çarşamba gününü Elmadağlı vatandaşlara ayırdı. Belediye binasındaki idari amirlerin görüşmeye katılmaları sorunların çözümü için ciddi bir yaklaşım olarak algılandı.

Halkın seçimiyle belediye başkanı olduğunu hatırlatan Başkan Gazi Şahin, nasıl geldiğimizi unutmadık niçin geldiğimizi biliyoruz diyerek çarşamba günü saat 09.00 ile 12.00 arasına halkla görüşmeye ayırdı.

Başkan Gazi Şahin halkla daha sağlıklı bir görüşme yapmak maksadıyla belediye binasındaki tüm birim müdürlerinin halk görüşüne katıltacağını; sistemli bir hareketlenme içerisinde olacaklarını, halkı daha iyi anlamak ve halkın sorun ve isteklerine doğru bilgilendirmede bulunmak maksadıyla daha sağlıklı bir görüşme olması için ekip halinde halkla görüşmelerin başladığını aktardı.

Halk gününde vatandaşlarla görüşen Başkan Gazi Şahin, halka biz bir gün ayırmıyoruz 7 gün 24 saat halk için çalışıyoruz diyerek sözlerini şöyle sürdürdü.” Halkımızın görüşleri bizim için çok önemli, biz halkımızın görüşlerini idari personel aracılığıyla olsun muhtarlarımız aracılığıyla olsun genel hatlarıyla zaten biliyoruz. Bildiğimiz istek ve sorunları çözmek amacıyla da çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Halk günündeki temel hedefimiz halkla kucaklaşmak halkımızın yanında olduğumuzu çalışmalarımızla halka anlatıp sorunlarını ilk ağızdan dinlemektir.” Dedi.

Halk, Halk Günü Uygulamasından Çok Memnun

Halk günü uygulamasının ilk gününe halkın ilgisi yoğundu. Sorunlarını işin uzmanlarına ve Başkan Gazi Şahin’e birebir aktarma fırsatı bulan vatandaşlar yerinde ve doğru bilgilendirmeden memnun olduklarını ifade etti.
Halkın memnuniyetinden mutlu olduğunu söyleyen Başkan Gazi Şahin “Halka doğru bilgilendirmede bulunup yapabileceğimiz işleri üstlenmek görevimizdir” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr