T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Okullara Destek Kampanyamız Devam Ediyor

 Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’in talimatı üzerine Fen İşleri Müdürlüğü tarafından İlçe de bulunan Tüm okulların ihtiyaç analizleri yapılarak program dahilinde aciliyetli olan boya talepleri Elmadağ Belediyesi tarafından karşılandı.
Eğitime yüzde 100 destek projesi kapsamında İlçe genelinde 21 okula toplamda 3.020 kg boya yardımı yapılarak, çevre düzenleme ihtiyaçlarını karşıladıklarını söyleyen Başkan Gazi Şahin” Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızı kaliteli eğitim görmeleri için yeni eğitim sezonuna başlamadan gerekli ihtiyaçlarını karşıladık. Eğitime her yönde destek sağlamak keyif verici bir durumdur. Okul Müdürlerimizin ve öğretmenlerimizin sadece başarıya ve eğitim seviyesinin yükseltilmesine odaklanmamaları için bunları düşünmemeleri gerekiyor. Önemli olan ufkumuzu görebilmek, çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek” dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç, “Okullarımıza yapılan desteklerle sınıflarımızı taze bir eğitim havası sarmıştır. Çevre düzenlemeleri ve boya işlemlerinden sonra temiz,bakımlı ve düzenli sınıflarda eğitim görecekleri için Başkanımız Gazi Şahin’e teşekkür ediyoruz.”dedi.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr