T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
İl Spor Müdüründen Ziyaret

 

Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Burhan Başoğlu Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e nezaket ziyaretinde bulundu.


Başkan Şahin; İlçede yapılan üst yapı ve altyapı çalışmalarını anlattıktan sonra, spor adına yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.Başkan Şahin; “Amaç daha iyi yaşamak olduğuna göre, sağlıklı bir yaşam için gerekli olan çalışmaları yapmalı halkımıza bu konuda gerekli hizmetleri sunmalıyız diye düşünerek; İlçemiz için, Yaz spor okulları (İngilizce, resim, yüzme, kick boks, gitar, okçuluk, badminton, voleybol, futbol, basketbol, tenis olmak üzere On bir dalda kurs), futbol turnuvaları(okullar arası, kurumlar arası), badminton, step aerobik, güreş ve halter kursları, spor kulübü çalışmaları, yürüyüş yolları, kapalı spor salonu, halı saha gibi birçok spora yönelik faaliyetlerimiz ile halkımızı gençlerimizi spora teşvik etmek amacıyla çalışmalar yapmaktayız. Sizlerin destekleri ile de daha güzel hizmetlere imza atmayı diliyoruz.” diye konuştu.


Başkan Gazi Şahin; İl Spor Müdürü Burhan Başoğlu’ nun nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek memnuniyetlerini belirtti.

 

 

 

 

 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr