T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Gazi Şahin’den Elmadağ’a İki Koşu Yolu

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin Elmadağ’a İki adet koşu yolu kazandırdıktan sonra vatandaşlara çağrıda bulundu. Sağlıklı yaşam için hep beraber spora.

Göreve geldiği günden beri projeler üreten Başkan Gazi Şahin, projelerinin sonuçlarını almaya devam ediyor. Yerel seçimlerden sonra çalışmalarına süratli bir şekilde başlayan Gazi Şahin, Elmadağlı vatandaşlara iki ayrı koşu yolu kazandırdı.

Tamamlanan koşu yolundan ilki Tatlıca Mahallesi Kargalı Sokakta  650 metre uzunluğunda diğeri ise Petrol İş Blokları karşısında 550 metre uzunluğunda olduğu bildirildi.

Elmadağlı vatandaşların her zaman için en iyisine layık olduğunun altını çizen Başkan Gazi Şahin “Biz işimizi yaptık Elmadağ’a iki tane koşu yolu kazandırdık şimdi sıra halkımız da sağlıklı yaşam için hep beraber spora” diyerek vatandaşları spora teşvik etti.

Yürüyüş Zihni Açar

Elmadağ halkına her türlü hizmetin getirileceği sözünü hatırlatan Başkan Gazi Şahin sporun faydalarına değindi. Şahin şehir ve trafik stresinden uzak spor amaçlı yapılan 1 saatlik yürüyüşün, beynin performansını arttırdığını, hafızayı güçlendirdiğini belirterek amaçlarının Elmadağ halkına spor ve rekreasyon alanlarının oluşturulması olduğunu ifade etti.

Başkan Şahin yeni koşu yolu ve park çalışmalarının devam edeceği bilgisini de vererek, yapılması gerekenler sırası geldikçe yapılacaktır dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr