T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
SEĞMENLER ÇARŞISINDA PASTANE AÇILIŞI

 

Dualarla ve kurban kesilerek yapılan açılışa; İlçe Kaymakamı Resul Kır, Belediye Başkanı Gazi Şahin siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileriyle çok sayıda vatandaş katıldı.

Kesilen açılış kurdelesinin ardından iş yerini gezen misafirlere ikramda bulunuldu. Açılışa katılanlar, yeni iş yerinin sahibine hayırlı kazançlar getirmesi temennisinde bulunarak pastanenin teras bölümü ve iç dekoruyla ailece gidilebilecek güzel bir mekan oluşturmuş olduğunu belirttiler. Ayrıca ,2014 yılında Belediye tarafından tamamlanarak Elmadağ halkının hizmetine sunulan Seğmenler Çarşısında açılan Pastanenin, çarşının daha renkli hale gelmesine katkı sağlayacağı belirtildi.

Başkan Gazi Şahin; “ Her geçen gün İlçemiz de esnaf sayımızda veya mevcut esnaflarımızın hizmet sayılarında oluşan ciddi artışların olması tabi ki bizleri mutlu ediyor. İlçemizin İş potansiyeli artarken, istihdama da ciddi katkılar sağlıyor.” dedi. İlçemiz için yapılacak tüm olumlu işlerin her zaman yanında olacaklarını ifade etti. Bugün açılışını yaptığımız bu mekanın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

 


 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr