T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Konferans Salonu Açılışı

 

ŞEHİT SERTAÇ UZUN MESLEKİ ve TEKNİK ANADOLU  LİSESİ  ne
İMECE KONFERANS SALONU KAZANDIRILDI.


Şehit  Sertaç  Uzun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine Elmadağ Belediyesi Başkanı Gazi Şahin, BAŞTAŞ Çimento Fabrikası, Zebrano Mobilya ve Şehit Asteğmen Sertaç Uzun un ailesinin katkılarıyla konferans salonu yaptırıldı.

Şehit Sertaç Uzun Mesleki  Ve Teknik Anadolu  Lisesi Konferans Salonu açılış törenine Elmadağ Kaymakamı Resul Kır, Elmadağ Belediyesi Başkanı Gazi ŞAHİN, Garnizon Komutanı Albay Orhan Bıçkıcı, BAŞTAŞ Çimento Fabrikası Genel Müdürü Yalçın ALPBAZ,
Zebrano Fabrikası Yetkilileri ve İlçemiz Daire Amirleri katıldı. İMECE Konferans Salonunun açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra salon davetliler tarafından gezildi.


OKUL YÖNETİMİNDEN EMEĞİ GEGENLERE TEŞEKKÜR.

Konuyla ilgili bilgi veren Okul Müdürü; Okula bir konferans salonu kazandırabilmek adına okul yönetimi olarak çok çaba sarf ettiklerini, bundan sonra velilerin ve öğrencilerin eğitim seminerlerinin daha güzel bir ortamda yapabileceklerini belirtti. Okul Müdürü; İmece Konferans Salonunun okulumuza kazandırılmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz” dedi.
Konferans salonu açılış töreninde konuşmalardan sonra Elmadağ Kaymakamı Resul KIR tarafından, Elmadağ Belediye Başkanı  Gazi Şahin’e, BAŞTAŞ Çimento Fabrikası Genel Müdürü Yalçın Alpbaz’a, Zebrano Mobilya Yetkilisine katkılarından dolayı plaket verildi.

 

 

 

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr