T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Esnaf İstedi, Şahin Yaptı

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin halkın ve esnafın sorun ve taleplerine karşı duyarlı davranışıyla takdir toplamaya devam ediyor.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, Elmadağ halkının desteğiyle çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Her kesimin takdirini alan başkan Gazi Şahin, istekleri değerlendirip sorunları çözme aşamasında attığı etkili adımlarla halkın büyük sevgisini ve takdirini kazanmayı sürdürüyor.

Planladığı projeleri uygulama aşamasına geçirmesi esnasında halkın görüşlerine büyük önem veren Başkan Gazi Şahin, “Herkese Yetecek Kadar Sevgimiz” var diyerek gittiği her yerde halkın isteklerini not edip değerlendirmeye alıyor.

Bu istekler doğrultusunda bir çok talebin karşılandığını söyleyen Başkan Gazi Şahin, pazar esnafının gündüz vakti kapalı ortamda kurulan pazarların karanlıkta kaldığını belirtmesi üzerine hemen gerekli çalışmaların başlatılması talimatını verdi.

Gazi şahin’in talimatı doğrultusunda çalışmalara başlayan Fen İşleri ekipleri, kapalı pazar alanın tavan kısmına tam 97 adet  pencere yaparak sorunu çözdü.

Pazar esnafının talebinin süratli bir şekilde çözümlenmesi, esnafının yüzünü güldürdü.
Gazi Şahin’in isteklerini vakit geçirmeden cevap vermesinin kendilerini çok memnun ettiğini belirten esnaf çalışanları Elmadağ için Gazi Şahin’in büyük bir kazanç olduğunu vurguladılar.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr