T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Eğitime %100 Destek Projesi” ödülleri sahibini buldu

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, “Eğitime %100 Destek Projesi” kapsamında, hayırseverler için Ankara Valiliği tarafından Ulucanlar Cezaevi Müzesi’nde düzenlenen vefa ve şükran yemeğine katıldı.


Program, Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı, TBMM Millî Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Ankara Milletvekili Salih Kapusuz ile Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar’ın katılımıyla  gerçekleştirildi.
Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı: “Sizin yaptığınız bağışlarla yükselen okullar yapılan derslikler sizin iyiliğinizi gelecek kuşaklara taşıyor. Buralarda eğitim gören öğrenciler her sabah okula geldiklerinde kitaplarını açtıklarında, defterlerini açtıklarında, defterlerine bir harf yazdıklarında sizin de amel defterinize binlerce harf yazılıyor.”dedi.


Bakan Avcı konuşmasının ardından, hayırsever vatandaşlara ve Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e de yaptırdıkları okulların fotoğraflarının bulunduğu tabloları ve “Eğitime %100 destek projesi” kapsamında geleceğimizin teminatı sevgili yavrularımız için Ankara’mıza kazandırılan eğitim kurumlarına desteklerinizden dolayı teşekkür ederim” yazılı teşekkür belgesini takdim etti.


Program hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr