T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
OKULLAR ZİYARET EDİLDİ İHTİYAÇLAR YERİNDE İNCELENDİ

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; İlçe genelindeki yeni Okul Müdür ve Müdür yardımcılarına görevlerinde başarılar dilemek ve eğitimcilerin ihtiyaçlarını yerinde incelemek,dinlemek amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürü ile birlikte okullara  ziyarette bulundular.


Okulların ihtiyaçları doğrultusunda malzeme desteğinin yanı sıra lojistik destekte veren Başkan Gazi Şahin, ziyaretler esnasında öğrencilerin, öğretmenlerin ve idarenin ihtiyaçlarını dinleyip aciliyet içeren konularda gerekli talimatları vererek çalışmaların başlamasını sağladı. Uzun zamanlı talepleri ise yatırım programı kapsamında değerlendirerek gereken çalışmaların yapılacağını bildirdi.


Belediyemizin katkılarıyla eğitimde aksamalar yaşanmadı.


İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Omaç;”Bilindiği üzere bu yıl hava şartlarının yoğun kar yağışlı ve soğuk geçmesi nedeniyle tüm yurtta olduğu gibi Elmadağ’ımız dada kar ve buzlanma ile karşı karşıya kalmış bulunuyoruz. Belediyemizi ne zaman arasak derhal dozer, kepçe veya insan gücü ile temizlik yapılacak alanlardaki kar ve buzla mücadele edip, okul bahçelerimizi,okul önlerindeki yaya geçitlerini,yürüme yollarını ve kaldırımları erken saatlerde temizlenmiş oldukları için eğitimde aksamalar yaşanmamıştır bu konuda kendilerine teşekkür ediyoruz.”dedi.


Başkan Şahinden Eğitime  %100 destek sözü


Belediye Başkanı Gazi Şahin; Memleketimizin kurtuluşu veya çöküşü eğitim kalitesine ve düzeyine bağlıdır. Okullarımızın eğitim materyallerinin temini ve ihtiyaçlarını ne kadar çok yapabilirsek eğitimin kalitesi de o kadar artacaktır diye düşünüyorum. Siz değerli öğretmenlerimize üstün gayretlerinizle eğitimde kaliteyi arttırdığınız için teşekkür ediyorum. Belediyemiz ve şahsım  olarak eğitime %100 destek olmaya devam edeceğiz.”dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr