T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Yol Ortasında Bulunan Direkler Kaldırılıyor

 

Elmadağ’da şehir içerisinde yol ortasında bulunan direkler kaldırılıyor. Elmadağ Belediyesi ve BEDAŞ’ın ortaklaşa yapacağı çalışmanın yaz sonuna kadar tamamlanması bekleniyor.

Elmadağ’da yol ortasında bulunan sürücülerin hayatını riske atan ve göze hiç hoş görünmeyen elektrik direkleri kaldırılıyor.

BEDAŞ ve Elmadağ Belediyesinin ortaklaşa düzenleyeceği çalışmayla Elmadağ modern bir yapıya kavuşturulacak ve sürücülerin daha rahat bir seyir içinde olmaları hedeflenecek.

Konuyla ilgili konuşan Başkan Gazi Şahin, Elmadağ’ı modern bir yapıya dönüştürmenin öneminden bahsetti. “ İlçemiz de yol ortasında bulunan elektrik direklerinin kaldırılması ilçemize modern bir hava katma noktasında bir başlangıç adımı olarak değerlendirilebilir. Elmadağ için yapılması gereken çok şey var. Biz yapılması gereken tüm çalışmaları ilgili kurumlarla iş birliği içerisinde gerçekleştirmeye hazırız.” dedi.

Şehir içerisinde Hasanoğlan Mahallesi’nde 11 adet Kurtuluş Mahallesinde  6 adet  Lalabel Mahallesi’nde 3 adet İsmet Paşa Mahallesi’nde 1 adet ve son olarak Kemal Paşa Mahallesi’nde 1  adet olmak üzere toplamda 22 adet bulunan elektrik direklerinin kaldırılma işleminin yaz sezonu sonuna kadar tamamlanması bekleniyor.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr