T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Yaşlıların Sevinci

 

Başkan Gazi Şahin’in “Herkes İçin Sağlık” kampanyası en çok yaşlı yurttaşları sevindirdi. Kampanyanın dördüncü aşamasına en büyük ilgiyi yaşlılar gösterdi.

Gazi Şahin’in başlatmış olduğu sağlık hareketi hız kaybetmeden devam ediyor. İnsan için, insana hizmet etmeye büyük önem veren başkan Gazi Şahin, kampanya dahilinde bir çok vatandaşın sevgisini kazandı.

Özel DU-ÇE Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon merkezi ile ortaklaşa düzenlenen ücretsiz kas iskelet sistemi sağlık taraması vatandaşlardan büyük rağbet gördü. 8 kişilik konusunda uzman personelle sağlık taramasına başlayan uzman hekimler vatandaşların bel boyun ve sırt ağrılarını dindirmeye çalıştılar


Otobüslerle Taşındılar

Belediye binasına uzak olan vatandaşların otobüslerle muayene noktasına getirilmesi nitelikli hizmetin bir göstergesi olarak hafızalarda yer edindi. Konusunda uzman hekimlerin kaliteli muayene ve ilgisi bazı vatandaşların taksilerle belediye binasına gelmelerine sebep oldu.

Özel DU- ÇE Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hekimlerinden Uzman Doktor Ayşe Karamercan, böyle bir kampanya başlattığı için ve kampanyaya süreklilik kazandırdığı için Başkan Gazi Şahin’e teşekkürlerini iletti.

“Herkes İçin Sağlık” kampanyasının dördüncü aşamasının 8 temmuz 2009 mesai bitimine kadar devam edeceği bildirildi.

Kaliteli hizmeti ücretsiz edinmenin mutluluğunu yaşayan vatandaşlar sağlık kampanyasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr