T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Minik Öğrencilerden Soru Yağmuru

 

Elmadağ’da bulunan İmamhatip Ortaokulu öğrencileri, Belediye Başkanı Gazi Şahin’i makamında ziyaret ettiler. Minik öğrenciler, Yerel yönetimler ve Belediye başkanın olmanın zorlukları hakkında bilgi alarak, İlçe de çocuklara yönelik yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında da sorular sordular. 
Başkan Gazi Şahin, makamında ağırladığı minik öğrencilere meye suyu ve çikolata ikram ederken, öğrencilerin istek ve düşüncelerini dinledi. Öğrencilerin okul dergisinde yayınlanacak olan röportaj sorularını dikkatle dinleyerek cevapladı.


Sevgimizi lafla değil icraatlarımızla gösteriyoruz.


Yerel yönetim ve birimlerin çalışma şekilleri hakkında miniklere bilgi veren,Elmadağ’ı eğitimde, sporda, sağlıkta ve ticarette yükseltirken, modern bir şehir oluşturmaya çalıştıklarını belirten Başkan Şahin, "Sizler geleceğin büyüklerisiniz. Dolayısıyla bizlerin sizlere karşı sorumluluğu var. Siz çocuklarımıza daha iyi bir gelecek sunmak için gayretle çalışıyoruz. Çünkü sizi önemsiyoruz, sizleri önemsediğimizi, sevdiğimizi de lafla değil, yaptıklarımızla gösteriyoruz" şeklinde konuştu. Başkan Şahin Miniklerin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr