T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
ŞERBETÇİ’YE VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

 2007 yılında 4 programda 102 öğrenci ile açılışı yapılan ve şuanda biri Uzaktan Eğitim Programı olmak üzere 8 program ve yaklaşık 1600 öğrenci ile faaliyetlerini sürdürmekte olan Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksekokulu rektörü Prof.Dr.Ayhan Şerbetçi’ye veda yemeği düzenlendi.

8 YILLIK HİZMETİN ARDINDAN ANLAMLI VEDA KONUŞMASI

Prof. Dr. Ayhan Şerbetçi veda konuşmasında; Yüksekokulumuzda 2 yıl müdür yardımcılığı 6 yıl da müdür olarak 8 yıl görev yapmış bulunmaktayım. Yüksek okulumuzda, kısa geçmişimize rağmen, çok sayıda gencimize kaliteli yüksek öğretim vermeye gayret ettik. Bunun yanında çevremizdeki sanayi kuruluşları ve bölge halkına da destek vermek amacıyla Elmadağ Belediyesi ve İş-Kur ile ortak olarak meslek edindirme ve kişisel gelişim kursları düzenledik. Yüksekokulumuzu Elmadağ ve yöresinin hayat boyu öğrenme merkezi yapmaya çalıştık. Bütün bunları yaparken bizlere destek veren, başta Elmadağ Belediye Başkanı Sayın Gazi Şahin’e, diğer mülki amirlere ve tüm Elmadağ halkına çok teşekkür ediyorum. Görev süremin sona ermesi nedeniyle hepinize en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum, bundan sonra da Elmadağ Meslek Yüksek Okulunda verilecek hizmete desteğinizin devamını diliyorum. “dedi. 

İlçe genelinde çok sevilen ve sayılan Şerbetçi’ ye, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Eğitim camiası adına yapmış olduğunuz üstün gayretlerinizden örnek ve özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkürler eder, eğitim adına başarılarınızın devam etmesini dilerim” dedi ve günün anısına Osmanlı tuğrası hediye takdiminde bulundu.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr