T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Esnaf Bilgilendirme Çalışmaları

 

Esnaflara konusunda uzman ekiple aralıklarla yerinde bilgilendirme sistemi başladı.

Elmadağ’da Esnaflara yönelik yerinde bilgilendirme hizmeti uygulaması başlatıldı. Elmadağ Belediyesi’nden Elmadağlı esnaflara tam destek uygulaması olarak adlandırılan çalışmanın,  konusunda uzman bir veteriner hekim,  bir zabıta komiseri ve iki zabıta memuruyla gerçekleştirildiği açıklandı.

Ziyaret edilen esnaflara, ilgili yasalara riayet etmenin insan ve toplum için ne gibi faydalar getireceği anlatıldı. Ziyarette esnafların sorunlarına çözüm aşamasında işbirliği içerisinde neler yapılması gerektiği aktarıldı.

Gazi Şahin: “ Esnafla Kurulan Sağlıklı İlişkiler Bölge Ekonomisine Katkı Sağlar.”

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, esnafla sağlıklı iletişimin önemine vurguda bulunarak Elmadağ Belediyesinin bu konuyla ilgili olarak hedefine değindi.

Başkan Gazi Şahin “ Esnafla kurulan sağlıklı ilişkilerin bölge ekonomisine katkı sağlayacağı kanaatindeyim. Bu uygulamayla esnaflarımızın sorunları daha iyi anlaşılıyor ve sorunlar üzerine daha sağlıklı çözümler üretiliyor.” Dedi.

Başkan Gazi Şahin, esnaflara yönelik bilgilendirme seminerinin aralıklarla devam edeceğini, uygulamadaki temel anlayışın bilgilendirme olduğunu, cezai müeyyidenin söz konusu olmadığını; ama insan sağlığını tehdit edecek her hangi bir uygulamaya da izin verilmeyeceğini ifade etti.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr