T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
ELMADAĞ KUTLU DOĞUM HATIRA ORMANI

 

Hasanoğlan Ced deresi mevkiinde ağaçlandırma etkinliği düzenlendi. “Kutlu doğum hatıra ormanı” adı verilen ağaçlandırma etkinliğine katılım çok yoğun oldu.


İlçe Kaymakamı Resul Kır, Belediye Başkanı Gazi Şahin, Belediye Meclis üyeleri, muhtarlar,İlçe Müftüsü,imamlar,okul müdürleri,öğretmenler, daire amirlerinin ve  Hasanoğlan Dr.Ahmet Kazım Mıhçıoğlu Ortaokulu, Öğretmenler ortaokulu, Hasanoğlan ortaokulu, Hasanoğlan imamhatip ortaokulundan gelen öğrencilerinde katılımıyla yaklaşık 1.500 fidan toprakla buluştu.


Öğretmenler ortaokulu öğrencileri tarafından sergilenen halkoyunları gösterisi büyük beğeniyle izlendi. Halaylar çekildi,hem etkinlik hem de eğlence bir arada yaşandı. Katılımcılara Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından meyve suyu ve kek ikramı yapıldı.


Başkan Gazi Şahin; “ İlçemiz ağaca da yeşile de doyacak. Cennet’te bile güzellikler tarif edilirken bu güzellikler içinde ağaçlar da tarif edilmiştir. Küçük büyük demeden herkesin bu anlamlı kutlu doğum haftasında ağaçlandırma etkinliğine katılarak gereken hassasiyeti göstermesi bizleri mutlu etti.”dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr