T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Ya Sanayileşecek Ya Sanayileşecek

 

Elmadağ’da sanayi hareketlenmesine destek çığ gibi büyüyor. Sanayicinin en büyük destekçisi Gazi Şahin Elmadağ’ın sanayileşmesi için tüm imkânların seferber edileceğini söyledi.

Sanayicinin en büyük destekçisi Gazi Şahin kararlı. Elmadağ’ın bir sanayi şehri olması için yapılması gerekenleri bir sistem dahilinde toplayan Başkan Gazi Şahin, sanayi şehri Elmadağ düşüncesi için etkili somut adımlar atılacağını söyledi.

Bu doğrultuda ikincisi düzenlenen sanayi toplantısında konuşan Başkan Gazi Şahin, sanayi şehri Elmadağ düşüncesini sanayici işadamlarına anlattı.

Elmadağ Belediyesi Hasanoğlan ek binasında yapılan toplantıya Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin. Elmadağ Hasanoğlan Sanayici ve İşadamları Derneği yönetim kurulu başkanı Çetin Tekin, Dernek Saymanı Rasim Kahraman ve birçok sanayici iş adamı katıldı.

Toplantı salonunda konuşan Başkan Gazi Şahin “Şimdi somut adım atma zamanı” diyerek sanayi düşüncesinin daha seri bir şekilde uygulama aşamasına geçmesi için sanayici iş adamlarını beraber hareket etmeye ve proje üretmeye davet etti.

Gazi Şahin, sanayi bölgesinin ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacağına da söyleyerek “Konu bir anlamda milli bir konudur”  sanayi atılımının hızlı bir şekilde yol alması için tüm girişimlerin başladığını sanayi yolu çalışmalarının ve alt yapısının en kısa zamanda tamamlanacağını, sanayi bölgesine yönelik arıtma ve evsel atık konularının değerlendirildiğini söyledi.

Toplantıda ülkenin önde gelen bankalarının temsilcileri hazır bulunarak kredi konusunda sanayici iş adamlarını bilgilendirdi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr