T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
ELMADAĞ DA GELENEKSEL FESTİVAL BAŞLADI

 İlçe genelindeki Çocukların bilimsel ve kültürel konulardaki yaratıcı düşünce ve becerilerini sergilemek amacıyla Elmadağ Kaymakamlığı, Elmadağ Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa olarak Belediye Bayram Aracı Amfi tiyatro alanında 20-23 Mayıs tarihlerinde 4.Eğitim, Bilim, Kültür Şenlikleri başladı. 

Program ziyaretçileri memnun edecek.

Elmadağ Belediyesi yanında bulunan Bayram Aracı amfi tiyatro alanında yapılacak olan festival programın 1.gününde; Halk Eğitim Merkezinin yılsonu sergisi, stantların açılması, halkoyunları gösterileri, şiir-türkü dinletileri,jimnastik ekibinin gösterileri ve Elmadağ Belediyesi Kent Tiyatrosundan "Babam ve Ben" konulu Tiyatro Oyunu, 2.gün ;İlçe genelindeki okulların halk oyunları ve SİNCANLI MUSTAFA Konseri, 3.gün; halkoyunları,skeçler,şiir-müzik dinletisi ile devam edecektir.

Tüm halkımızı bekliyoruz.

Belediye Başkanı Gazi Şahin; “Festival için düğmeye bastık. Halkımızla, esnaflarımızla, dernekler ile okullarımızla bir araya gelerek yöresel tatlarımızın tanıtmak, katılımcıların eğlenceli zamanlar geçirmelerini sağlamak, çocuklarımızın hazırlamış oldukları projelerini tanıtmak için, 3 gün sürecek olan festivalimize tüm halkımızı davet ediyoruz.”dedi

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr