T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Miniklerin Diploma Sevinci

 

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi şahin, Ankara Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi ve Çocuk Kulübü ana sınıfı öğrencileri için düzenlenen kep atma törenine katıldı. Anasınıfında eğitimlerini tamamlayan çocuklar, düzenlenen törenle hayatlarındaki ilk diplomalarını aldılar.


Çocukların Mutluğu Görülmeye Değerdi.


Kep atma töreninde Belediye Başkanı Gazi Şahin tarafından satranç takımı ve oyuncak hediye edilirken Türk-Çev tarafından çevre bilincini oluşturmak adına boya ve boyama kitabı da hediye edildi. Diplomalarını ve hediyelerini alan çocuklar büyük mezuniyet sevinci yaşadı.


En Önemli Eğitim Yuvalarınız Okullarımızdır.


Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; Öğretmenleriniz sizlere büyük emekler verip, toplumda beraber yaşamayı, yardımlaşmayı,paylaşmayı ve buna benzer birçok bilgiyi öğrettiler. Siz öğrenciler sadece okulda değil sokakta ve evinizde de eğitiliyorsunuz ama en önemli eğitim yuvalarınız okullarımızdır. Sizleri yetiştiren öğretmenlerimizin elleri öpülmeli. Onlar nefesini, sağlığını, gücünü, bilgisini sizleri birer çağdaş insan haline getirebilmek için gayret ediyorlar. Onlara sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum.” dedi. Tüm öğretmenleri, öğrencileri ve ailelerini kutladı. Velilere Başkan Gazi Şahin tarafından Türk bayrağı hediye edilmesiyle program sona erdi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr