T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Sonu Kepler Coşkuyla Havada Uçuştu

 

Ankara Üniversitesi Elmadağ Meslek Yüksekokulunun 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreni Elmadağ Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi konferans salonunda düzenlendi.

           2007 yılında eğitime başlayan Elmadağ Meslek Yüksekokulu sekizinci dönem mezuniyet törenine; Elmadağ Belediye Başkanı Gazi ŞAHİN, Garnizon Komutanı Deniz Kıdemli Albay Orhan BIÇKICI, İlçe Emniyet Müdürü Murat BOZ, Elmadağ Asli Ceza Mahkeme Hakimi Sebahattin GÜLGÜN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin OMAÇ,İlçe Jandarma Komutanı Hüseyin UÇAR, İnzibat Karakol Komutanı Ercan ERSOY, Ankara Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ayhan ELMALI, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin BEREKETOĞLU, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet SAÇAK, Ankara Üniversitesi Nallıhan Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Bahadır GÖNENÇ, Ankara Üniversitesi Beypazarı Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Timur GÜLTEKİN, Ankara Üniversitesi Kalecik Meslek Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Özer ELİBÜYÜK, Ankara Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Bahadır BOYACIOĞLU, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. FATMA TAŞDELEN YEŞİLDAL, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. GÜLEN BAŞCANBAZ TUNCA, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aytunç ATEŞ, Okutman Murat ÇINAR, Ankara Üniversitesi Öğretim Görevlisi Hayri ÇELEBİ, Avukat Emrullah MANAV, birçok öğretim görevlileri, öğrenciler ve aileleri katıldı.


Dereceye Girenler Ödüllendirildi

Okul birincisi Kübra ŞİMŞEK, okul ikincisi Atilla KORKUDAN, okul üçüncüsü İrem EKER ile bölüm 1.2. ve 3.leri de ödüllerini ve teşekkür belgelerini protokolün elinden aldılar. Yıl içerisinde yapılan çeşitli proje yarışmalarında dereceye giren öğrencilere başarı belgesi ve tüm mezun olanlara mezuniyet belgeleri takdim edildi. Öğrenciler tarafından yıl boyunca yapılan projelerinden oluşan sergi düzenlendi. Program 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılını okul birincisi olarak tamamlayan Kübra ŞİMŞEK’in okulun yaş kütüğüne plaket çakmasıyla devam etti.

MYO Müdürü Prof. Dr. Hüseyin ÜNVER’in konuşmasında;öğrencilere gelecek hayatlarında başarılar dilemenin yanında Elmadağ Meslek Yüksekokulu Mezuniyet tören organizasyonu ve diğer katkılarından dolayı Elmadağ Belediye Başkanı Sayın Gazi ŞAHİN’e teşekkürlerini sundu.

Sıra Millete En İyi Hizmeti Vermeye Geldi

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin öğrencileri diplomalarından dolayı tebrik ederken;  "Uzun ve zorlu hayat yolculuğunda önemli bir sınavı tamamladınız. Bu mezuniyet hem ailelerinizin hem de sizlerin gurur günü. Hayat yarışında her bitiş bir başlangıçtır. Cesur olun, cesaretli olun, girişimciliği ihmal etmeyin. Okul bitse de hayatın daha zor olan bir gününe başlıyorsunuz. Şimdi Sıra milletimize, devletimize en iyi şekilde hizmet etmekte” dedi.

Kepler Mutluluk ve Başarı Duygularıyla Havada Uçuştu

Keplerini geri sayım bittikten sonra havaya atan öğrencilerin mutlulukları keplerle beraber zirveye ulaştı.  Tören sonunda Elmadağ Belediye Başkanı Sayın Gazi ŞAHİN tarafından Ankara Üniversitesi Öğretim Üyelerine yemek daveti verildi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr