T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde İftar

 

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Elmadağ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde iftar programı düzenlendi.
Programa, Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Avni Özkaya, Bakanlık Müşaviri Zekeriya Savaş, Yaşlı Bakım Hizmetleri Daire Başkanı Coşkun Gürboğa, Elmadağ Kaymakamı Resul Kır, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, İl Müdürü Selim Çelenk,  İl Müdür Yardımcıları, Kuruluş Müdürleri, Elmadağ Huzurevi Müdürü ve huzurevi sakinleri katıldı.
Program, Elmadağ İlçe Müftülüğü heyetinin Kur’an-ı Kerim tilavetiyle açıldı. Açılan iftarın ardından yapılan dualarla program sona erdi.


Siz Bizim Bereketimizsiniz

Ramazan ayının manevi atmosferinde birlik ve beraberlik içinde olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Elmadağ Belediye Gazi Şahin, Peygamber efendimizin buyurduğu gibi; ‘Beli bükülenler, şefkate muhtaç olanlar, çocuklar, günahsızlar, masumlar olmasaydı bu dünyanın bereketi olmazdı’ diyor. İşte siz bizim bereketimizsiniz. İnşallah biz sizin o bereketinizi önümüzdeki asırlara taşıyabilmeyi umuyoruz’’ diye konuştu. Başkan Şahin; Büyüklerimizin bundan sonraki ömürlerinde sağlıklı ve mutlu olmalarını diliyorum. Mübarek Ramazan ayınızı ve akabinde kutlayacağımız Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi.


 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr