T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
ELMADAĞ BAYRAMA HAZIRLANIYOR

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Elmadağ Belediyesi ve Aski Elmadağ Bölge Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda bölge genelinde bozuk olan yollarda asfalt yama çalışmaları yapılmakta.


7 Ekip Görev Aldı

Başkan Gazi Şahin; “Halkımızın bayramda mağdur olmaması için gayretle sürdürülen çalışmalarda 7 ekip görev alıyor. İlçemiz için yapmış olduğu tüm çalışmalar için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Melih Gökçek beye teşekkür ediyoruz.”diye belirtti.


Elmadağ da Temizlik Seferberliği

Ankara Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma Daire Başkanlığı ve Kent Estetiği işbirliği ile ana caddeler, kaldırımlar köpüklü su ile yıkanırken, duvarlardaki yazılar siliniyor, kirlenen duvarlar titizlikle temizleniyor. Bulvarlara, kavşaklara, şehir giriş ve çıkışlarına bitkilendirme çalışmaları ise hızla devam ediyor.
Elmadağ Belediyesi Bayram öncesi mezarlıkların bakımlarını, temizliklerini tamamlayarak, İş Kur ekipleri ile Ankara-Samsun yolu kenarlarında, ana caddelerde ve parklarda temizlik çalışmalarına otlardan arındırma çalışmalarına hız kesmeden devam ediyorlar.


3 Ekip 24 Saat Hizmet

Temizlik işleri Müdürlüğü ise çöplerin toplanmasında 3 vardiye ekip çıkararak 24 saat aralıksız Elmadağ ı bayrama elbirliği ile hazırlıyorlar.

Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr