T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin’den Miniklere Sürpriz Ziyaret

 

Elmadağ Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Bünyesinde 11-15 Yaş Arası Sporcularımız, Futbol Branşında Altyapı Çalışmalarına Hızla Devam Etmekte

Çalışmalar kapsamında 2015-2016 sezonunda, liglerde mücadele edecek olan, U11-U12, U13, U14 ve U15 takımlarının antrenmanları haftada 3 gün Elmadağ stadında yapılmaktadır.  Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yapılan antrenmanlar, her geçen gün yeni sporcu adayları ilave edilerek devam etmektedir.


Başkan Şahin’den Miniklere Sürpriz Ziyaret

Antrenmanları izlemeye giden Elmadağ Belediye Başkanı Gazi şahin; yaz spor okullarında eğitim gören ve spor kulüplerine lisans çıkartılmak üzere antrenmanlara devam eden  minik sporculara antrenman malzemelerini hediye etti.
Elmadağ İlçesi Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü İbrahim Tekiner "Elmadağ Kaymakamlığı, Elmadağ Belediyesi, İlçe Spor Müdürlüğümüz ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün katkısıyla düzenlediğimiz Yaz okulları Futbol Kursları'nın bitiminde Elmadağ Belediye Başkanımız Sayın Gazi ŞAHİN’e öğrencilerimize verdiği hediyelerden ve spora verdiği destekten ötürü çok teşekkür ediyoruz."dedi.

Eğitime, Spora, Kültüre ve Sanata Her Zaman Destek Olmalıyız

Başkan Şahin; " Bu kursların düzenlemesinde emeği geçen herkese ve bu kurslara katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Kaymakamlık, Belediye, İlçe Spor Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hepimiz büyük bir aile gibiyiz. Öğrencilerimize eğitim veren hocalarımıza da teşekkür ediyorum.  Artık U takımlarında da oynayacak olan öğrencilerimize sonuna kadar destek olacağız. Her bir öğrencimizin başarılı olmasını can-ı gönülden arzu ediyoruz. Eğitime, spora, kültüre ve sanata her zaman destek olmalıyız. “dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr