T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Başkan Şahin Asfalt Çalışmalarını İnceledi

 

Elmadağ Yeşildere mahallesi 7.200 metre uzunluğu 8 metre genişliğe sahip olan bağlantı yolunun Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Elmadağ Belediyesi ekiplerinin işbirliği ille yol bakım- onarım çalışmaları tamamlandı.


Asfaltlamadan Sonra Sıra Kaldırımlarda

Çalışması tamamlanan yolun Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ofsetli asfaltlama işlemlerine başlandı. İlçe geneli yağışların fazla olması, yolların zamanla yıpranarak çökmesi nedeniyle neredeyse kullanılamaz halde olan yolun bakım onarım ve asfaltlanmasıyla birlikte daha kullanışlı hale geldiği ve İlçe halkının memnuniyeti dile getirili. Ayrıca asfaltlama yollu tamamlandıktan sonra imarlı yollara kaldırım çalışmasının yapılacağının bilgisi de alındı.


Elmadağ’ımızın İşini Gece Gündüz Demeden 24 Saat Takip Ediyoruz.

Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin; ”İlçemizdeki çalışmalardan dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Melih Gökçek Bey’e ve ekiplerine çok teşekkür ediyoruz.  Her zaman olduğu gibi hizmetlerimizi halkımızın isteklerine göre yerine getirmeye gayret gösteriyor, Elmadağ’ımızın işini gece gündüz demeden 24 saat takip ediyoruz.”dedi. Başkan Şahin” İlçe genelinde başlatılan asfaltlama çalışmalarının planlı bir şekilde devam edeceğini bildirdi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr