T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
OKUL MÜDÜRLERİNE MORAL MOTİVASYON BAŞKAN GAZİ ŞAHİN’DEN

 

Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin OMAÇ başkanlığında yapılan sene başı okul müdürleri kurul toplantısı öncesi, Belediye kültür evinde Eğitim Öğretim yılının hayırlara vesile olması, ilçemize yeni atanan okul müdürlerinin tanıştırılması, tüm eğitim kurumlarındaki okul müdürlerine moral motivasyon amacı ile Elmadağ Belediyesi tarafından kahvaltılı toplantı düzenlendi.
Kahvaltı sonrası söz alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin OMAÇ, “Karda kışta bizlerden desteklerini esirgemeyen Sayın Gazi ŞAHİN, yaz boyunca da gerek okul çevrelerinin temizlik ve bakımı, gerekse de tüm okulların boya ihtiyacını karşılamıştır. Yine bir okulumuzun iç ve dış mekanlarının boyattırılmasını, bakımdan geçirilmesinin sağlayan Belediye Başkanımıza minnettarım. Sayın Başkanım! Sayenizde tüm okullar olarak eğitim öğretime hazırız” dedi. Yeni eğitim öğretim yılının tüm okul müdürlerine,öğretmenlerine ve öğrencilerine hayırlı uğurlu olmasını diledi.


Okullara Belediyeden Tam Destek

Toplantıda konuşma yapan Belediye Başkanı Gazi ŞAHİN, “Okul müdürlerimiz, öğretmenleri ile birlikte eğitimi düşünmelidir. Hiç bir okul müdürünün boya, badana, bakım onarım gibi ufak tefek bakım işleri düşünmemelidir. Bunlar bizim görevimiz. Sadece şahsım değil, tüm belediye çalışanlarımızla yıl boyunca okullarımızın ihtiyaçlarında geçen yıllarda olduğu gibi yine tam destek vereceğiz.”dedi.

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr