T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ’da Geleneksel “Tanışma ve Kaynaşma Pikniği”

 

Çamlık piknik alanı 500 kişiyi ağırladı. Elmadağ Çamlık Piknik ve Mesire alanında, Belediye tarafından organize edilen piknikte öğrenciler arasında tanışma gerçekleşirken İlçe hakkında da bilgi sahibi oldular.


Özverili Başkan’a Eğitim Camiasından Teşekkür

Elmadağ Meslek Yüksekokul Müdürü Hüseyin Ünver öğrencilere hitaben “Eğitim gördüğünüz süre boyunca Okulumuzdaki hocalarımız kadar, Kaymakamlığımız, Belediyemiz, emniyet ve jandarma dâhil tüm idari amirlerimiz sizden yardımlarını esirgemeyeceklerdir. Okul Müdürü Ünver, Belediye Başkanı Gazi Şahin’e eğitim adına yapmış olduğu desteklerinden, okulların ihtiyaç ve taleplerine karşı göstermiş olduğu ilgi, alaka ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.


Başkan Şahin; “Şirin Bir İlçe Olan Elmadağ’ımıza Hepiniz Hoş Geldiniz”

Yeni Eğitim Öğretim Eğitim yılının hayırlı olmasını dileyen Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin, “ İlçemize yeni gelen siz sevgili öğrencilerimize bu piknik vesilesi ile hem hoş geldiniz demek hem de tanışarak kaynaşma ortamını sağlamak istedik” dedi. İlçe hakkında da bilgiler veren Başkan Şahin; “Havasıyla, İnsanıyla ve çok saygı değer yöneticilerinin olduğu, şirin bir İlçe olan Elmadağ’ımıza Hepiniz hoş geldiniz, yeni eğitim öğretim yılınızın, başarılara ve hayırlara vesile olmasını diliyorum ”dedi.
Elmadağ Belediyesi tarafından Piknik de döner ve ayran ikram edilirken, şehitlerimizden dolayı eğlence kısmı iptal edildi. Öğrenciler piknik organizasyonundan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Elmadağ Belediye Başkanı Gazi Şahin’e teşekkür ettiler.

 

 


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr