T.C. Elmadağ Belediyesi "Herkese Yetecek Sevgimiz Var"
Elmadağ'da Bayramlaşma

 

Elmadağ Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı’nın Elmadağ Belediyesi Kültür Merkezinde birlikte düzenlemiş olduğu bayramlaşma programına; İlçe Kaymakamı Resul Kır ve Belediye Başkanı Gazi Şahin,Garnizon komutanı,İlçe Emniyet Müdürü,Jandarma komutanı,İlçe Müftüsü,İlçe Milli eğitim müdürü, Siyasi parti temsilcileri,muhtarlar, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Bayramlaşma programı Yeşildere ve Hasanoğlan Belediye Ek Hizmet binalarında yapılan bayramlaşma ile devam etti.

Bayram sevincini Başkan Şahin’le birlikte yaşamak isteyen Elmadağlı vatandaşlar, Belediye ve Ek Hizmet binalarına akın ederken, minikler de Başkan amcalarının bayramını kutladı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma merasimleri ise Başkan Gazi Şahin’in bayram mutluluğunu arttırdı. Misafirlerine tatlı ikram eden Başkan Şahin, minik misafirlerine de çeşitli oyuncaklar hediye etti.

Çocuklar Hediyelerini Başkan Amcalarından Aldılar

Hoş geçen bayram sohbetlerine çocukların şirin tavırları da eklenince Elmadağ’da bayram sevinci arttı. Hediyelerini Başkan amcalarının ellerinden alan çocukların mutlulukları ise görülmeye değerdi.
Başkan Şahin, Üç Noktada, Halkla Buluştu,
Başkan Şahin’e, Yeşildere ve Hasanoğlan Ek Hizmet Binasında da çocukların ilgisi yoğundu. Halkımızın, bayramlarını kutlamanın en derin mutluluğu ve huzuru içerisindeyim diyerek bayramlaşma merasimlere olan ilgiden memnun kaldığını belirten Elmadağ Belediye Başkan Gazi Şahin şöyle konuştu “Halkımızın, bayramlarını kutlamanın en derin mutluluğu ve huzuru içerisindeyim. Kurban Bayramın Tüm İslam Alemine hayırlar getireceğinden şüphemiz yok. Bu vesile ile tüm İslam Aleminin Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, hep beraber huzur, güven ve sağlıklı bayramlar yaşamamızı cenabı haktan niyaz ediyorum” dedi.


Elmadağ Belediye Başkanlığı Elmadağ / Ankara
http://www.elmadag.bel.tr * info@elmadag.bel.tr